מתגעגעים לטעמים של סבתא?
רוצים לחזור לרגעים המאושרים של פעם?

הספר – "תבורכנה ידייך"
הינו אוסף מתכונים נדיר מהמטבח הסורי.
100 עמ' עם צילומים צבעוניים.
הניחוחות שיעלו בביתכם ימלאו את הלב בשמחה

מהדורה מוגבלת – מהרו והזמינו!
מבצע מיוחד לרוכשים מס' עותקים!

"בילדותי ביליתי שעות רבות בצל סינרה של סבתא, במטבח הקטן שבו יצרה קסמים. קסמי הבישול הסורי. מאד אהבה לארח את בני המשפחה ולצאת מהמטבח הקטן עם מגשים עמוסי כל טוב. "יסלמו אידיכי" הוא זכרון ילדות של טעמים וריחות שנשכחו"

אפשר לדפדף בי

לקוחות ממליצים

רחלה לווין
קרא עוד
אתמול קבלתי במתנה ספר מענג לבישול סורי אמיתי בשם "תבורכנה ידייך" שכתבה ערכה והויציאה לאור הגב' סיגי מנטל נכדתם של עליזה קוסטיקה לבית משפחת צאלח ושל יהודה קוסטיקה לבית משפחת דואר שנולדו בדמשק ועלו ארצה בשנות 1932-1935 "שאמיים אמיתיים" עם כל הגינונים והטעמים. הספר הוא תענוג אמיתי לכל מי שמכיר ויודע. על דפיו העלתה הכותבת מרשמים, טעמים וריחות המזכירים נשכחות אצל כולנו יוצאי העדה. אני קוראת לכולם לפרגן לנכדה שכתבה והוציאה לאור ספר נפלא זה.
זהבה לוי
קרא עוד
סיגי יקירה, הזמנתי מס' עותקים מהספר עבור 3 בנותיי, עבורי וכמתנה. קיבלתי בהתרגשות במשלוח מיוחד עד פתח ביתי. תודה לך ותודה מיוחדת לאלי מנטל הצלם המוכשר. סוף סוף, התפניתי לשבת ולהקדיש זמן איכות לעיון בספר "תבורכנה ידייך" ונהנתי מכל רגע, מילה, תמונה וזיכרונות. הספר הוא עבודת שורשים מקיפה של משפחתך, העדה הדמשקאית והמאכלים השזורים בהיסטוריה ובתרומה שלה להקמתה וביטחונה של מדינת ישראל. המאכלים מובאים באותנטיות, פשטות ובתמונות שאפשר להריח דרכם, להתענג ולהנות מטעמים וזכרונות ילדות מבית ההורים והסבתות/דודות.
תבורכי על כתיבת הספר והבאתו-חשיפתו-שיתופו לכולנו.
גבית ינאי
קרא עוד
סיגי יקרה, בבית-סבתא שלנו לא בישלו אוכל סורי והתמונות אינן מזכירות לנו את הילדות... זו הסיבה שסבתא יעל זכתה לקבל ממך את התואר 'הפולניה הראשונה שתכין מתכונים מהספר'... תודה על מתנה מופלאה שהענקנו בזכותך. הסיפורים, המתכונים והצילומים הנהדרים, הובילו אותנו אלייך ואל הספר וכמו שיעל הבטיחה לנו, בקרוב מאד נוכל לטעום ולהריח ניחוחות סוריים ממטבחה. לא סתם כתבנו לה בהקדשה: "מהיום יש לכם עסק, עם מומחית למאכלי פולין ודמשק..."
דוקטור ירון רן
קרא עוד
כל מי שכותב על הקהילה היהודית בסוריה..... תבורכנה ידיו. זה לקח עשרות שנים.. והנה הנכדים והדור שלנו עושים עבורם את המלאכה. עדה שתרמה למדינה ובעיקר בשקט.. כי היו שותפים לפעילות חסויה ושקטה. לצערנו אלי כהן נתלה.. וזה מה שקיבל פרסום.. התרומה הייתה גדולה באלפי מונים ולשמחתנו אף אחד לא נתפס או נתלה.
ברכה צמח
קרא עוד
לשפית מעל הספר סיגי מנטל - מומלץ ביותר! ספר שמזכיר מאד את המטבח הסורי מבית אמא, מוסבר עם צילומים נפלאים, מה גם שהמשלוח הגיע אחרי יום ובנוסף למרות שאנני מכירה אותה אישית אלא רק דרך הטלפון, מקסימה אמינה ממש להוסיף שתבורכנה ידייה.
לילך פישמן
קרא עוד
היום קיבלתי! כמה משמח! מעלה זכרונות מבית סבתא! תודה
מרים שרם
קרא עוד
הספר יפהפה, המתכונים ברורים והצילומים הנוסטלגיים כ"כ יפים.. מאכלים אהובים מילדות, עושה חשק להפשיל שרוולים ולהתחיל לבשל! אני ממליצה מאד שלא לפספס את הספר הזה.
יעקב כהן
קרא עוד
קבלתי את ספר המתכונים יסלמו אידכי וקראתי את המתכונים. חייב לציין כי מצאתי מתכונים מורשת יהדות דמשק, המתכונים אותנטיים ומעניינים. גיליתי מתכונים מבית סבתא שלא היו לי את המתכונים לפני כן. הספר ערוך יפה ומסודר. ממליץ בחום על הספר. מחירו שווה לכל אוהבי האוכל הלבנוני סורי. סיגי חייב לומר לך תודה על הספר המדהים. עבודת קודש להמשכיות המורשת. יישר כוח!
איה כהן
קרא עוד
חברים יקרים, גם אני קניתי את הספר של סיגי מנטל, תבורכנה ידייך. הספר ריגש אותי ברמות של געגועים מתוקים למשפחה לביחד סביב האוכל, לאלה שאינם איתנו עוד והנחילו לנו את המסורת והטעמים. אני מברכת את האנשים שמשמרים את המסורות שלנו ואת הטעמים הטובים. רוצה להגיד לסיגי תודה על ספר מרגש. ניכרת בו עבודה רבה והשקעה ואין ספק שהכל יצא טעים מאד.
הקודם
הבא

לקוחות מרוצים

טעמים נדירים מהמטבח הסורי המסורתי

למעוניינים ניתן לשלם גם בביט ובטלפון – פרטים נוספים בנייד מס' 050-7272964 או למייל Sigimantel@gmail.com